Największą motywacją do dalszego działania jest satysfakcja z sukcesów osiąganych wspólnie z naszymi Klientami.

 

Dlaczego kochamy to, co robimy?

Niewątpliwie, ogromną zaletą naszej pracy jest możliwość poznania tak wielu branż i przedsiębiorstw od wewnątrz.

– Człowiek uczy się przez całe życie –

Każdego dnia poznajemy Was – naszych Klientów i to właśnie Wy stanowicie źródło naszej inspiracji. Na ten krótki moment przygotowania dokumentacji aplikacyjnej wcielamy się w rolę ekspertów. Z Waszą pomocą zgłębiamy tajniki środowiska w jakim działacie. Wierzymy, że nasza wiedza i doświadczenie w zakresie pozyskiwania środków unijnych i usług doradczych oraz Wasze pomysły to doskonały przepis na sukces.

 

Jak robimy to, co kochamy?

Zdajemy sobie sprawę, że aby pomysł mógł wykiełkować potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Z tego powodu nie zostawiamy Was samych z waszymi pomysłami, ale staramy się wspólnymi siłami zbudować projekt, który nie tylko przekona ekspertów, ale także będzie możliwy do przeprowadzenia. Wyznajemy zasadę, iż nie piszemy wniosków, które otrzymają dofinansowanie. Piszemy wnioski, które otrzymają dofinansowanie i będą możliwe do zrealizowania, tak aby przyznane środki po zakończeniu projektu rzeczywiście trafiły do beneficjenta.

 

Nie słowa, lecz czyny.

Naszym zdaniem najlepszą wizytówką dla wykonywanej przez nas pracy są właśnie nasi zadowoleni Klienci. Cieszymy się, iż możemy być częścią osiąganych przez nich sukcesów. Chcielibyśmy, abyście poznali ich trochę bliżej.

 

Browar PINTA

Jeśli w Polsce trwa rewolucja piwna Browar PINTA warzy od jej pierwszego dnia. W 2011 roku powstała pierwsza warka Atak Chmielu, która rozpoczęła zmiany w polskim piwowarstwie, widoczne dziś w polskich pubach i sklepach. Piwa Browaru PINTA warzone były we Francji, Japonii, Brazylii i we Włoszech, aż w końcu przyszedł czas na ich własny browar.

Wspólnymi siłami z Browarem PINTA udało się pozyskać dofinansowania w trzech różnych programach na łączną kwotę 5 988 294 zł. Nadszedł czas na PINTA Barrel Brewing!

O programach realizowanych w browarze PINTA możecie przeczytać na ich stronie.

 

PINTA Barrel Brewing

Aby sfinansować budowę browaru oraz jego wyposażenie PINTA Barrel Brewing rozpoczęła sprzedaż akcji. Po 6 tygodniowej kampanii udało się zebrać 3,5 mln zł. Korzystając z doświadczenia browaru PINTA postanowili wesprzeć swój budżet także o dofinansowanie z Unii Europejskiej.

 

„…mamy jeszcze szansę uzupełnić dotacją z Banku Gospodarstwa Krajowego. Wniosek jest właśnie rozpatrywany. W przeszłości podobny wniosek o dofinansowanie składał Browar PINTA i wszystkie zostały rozpatrzone pozytywnie. Wierzymy, że tak samo będzie z wnioskiem PINTA Barrel Brewing…”

Jeśli chcesz przeczytać cały tekst zajrzyj tutaj.

 

Wspólnie stworzyliśmy projekt w ramach działania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne polegający na wdrożeniu innowacyjnej technologii fermentacji brzeczki piwnej z wykorzystaniem mikroorganizmów innych, niż drożdże piwowarskie Saccharomyces cerevisiae. Projekt ten został pozytywnie oceniony przez Panel Ekspertów i otrzymał dofinansowanie w wysokości 1 556 055 zł.

 

„Firma Codogni”

„Firma Codogni” Sp. J. od 1997 roku zajmuje się produkcją kul stalowych kutych (mielników) zużywanych w procesie mielenia w hutach i zakładach przetwórstwa metalurgicznego. Zatrudnia ona 70 pracowników w różnych działach. Firma sprzedaje swoje wyroby zarówno w Polsce jak i na rynkach Europy Środkowo – Wschodniej. Obecnie realizowana strategia rozwoju koncentruje się na wdrażaniu innowacji, wzbogaceniu parku maszynowego, a także ekspansji na nowe rynki zagraniczne.

Podsumowując, ostatnio przyznane dofinansowanie w ramach działania 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne to już trzeci wspólnie realizowany projekt. Łącznie wysokość dofinansowania przyznanego „Firmie Codogni” wynosi 10 717 750 zł. W ostatnim naborze firmie przyznano ponad połowę tej kwoty, bo aż 5 760 000 zł.

Więcej o projektach realizowanych przez „Firmę Codogni” możesz dowiedzieć się z ich strony internetowej.

 

O konkursie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne możesz dowiedzieć się więcej z naszego innego artykułu.

Zachęcamy także do kontaktu z naszymi doradcami klienta.

PATRYCJA Urbańska

Tel: +48 535 887 455

Mail: p.urbanska@innowia.pl