• Jesteśmy zespołem, który w swych działaniach koncentruje się na dostarczaniu klientom usług doradczych na najwyższym poziomie, na bazie wartości, które zidentyfikowaliśmy i których przestrzegamy.

O nas

WARTOŚCI

Wartości, z którymi się utożsamiamy oraz kierujemy realizując dla Was projekty rozwojowe można podsumować przytaczając cytat z  Doktryn jakości – rzecz o skutecznym zarządzaniu.

„Podstawowym gwarantem sukcesu jest praca zespołowa, którą rozumiemy jako współpracę ludzi mających do siebie zaufanie, wspierających się wzajemnie, którzy są życzliwi wobec siebie, a przede wszystkim dzielą się swoją wiedzą”


Naszych specjalistów łączą następujące cechy:

listInterdyscyplinarność

listCiągły głód wiedzy i chęć samodoskonalenia

listPrzełamywanie schematów tradycyjnego myślenia

listPasja do wykonywanej pracy

listAmbicja, którą przekształcamy w zaangażowanie w realizowane projekty

 

Słowem podsumowania, dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy, zaangażowania i doświadczenia w doradztwie, firma dostarcza klientom konkretne rozwiązania, które przekładają się na realne efekty i wymierne korzyści.

 

 

WIZJA

Chcemy inspirować przedsiębiorców do rozwoju, wspierać procesy zarządcze i finansowe.
Chcemy ułatwiać współpracę przedsiębiorców z jednostkami naukowymi i badawczymi, a także wspierać wdrażanie innowacji na światowym poziomie.

CEL

Naszym celem jest specjalizacja w obszarze wsparcia przedsiębiorców we wdrażaniu innowacji od momentu narodzenia pomysłu, przez pozyskanie finansowania projektu, po monitoring skuteczności wdrożenia innowacji i jej dalszy rozwój.

 

ZESPÓŁ

W branży doradczej działamy od dawna. Specjalizujemy się we wspieraniu  głównie przedsiębiorców w przygotowaniu i realizacji projektów inwestycyjnych, w szczególności finansowanych ze środków unijnych i krajowych. Doradzamy firmom w kreowaniu i wdrażaniu innowacji oraz pomagamy nawiązać współpracę z jednostkami naukowymi i ośrodkami badawczymi. Specjalizujemy się w doborze odpowiednich form finansowania działalności inwestycyjnej.


02

Jako doradcy i eksperci  współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorstwami, głównie z sektora MŚP, ale również innymi jednostkami np. z samorządami.

INNOWIĘ stworzyliśmy by świadczone przez Nas usługi były jeszcze lepsze, a brak rozbudowanych struktur organizacyjnych oraz przyjazna atmosfera inspirowały Nas i Naszych klientów do owocnej współpracy.