• Stawiamy na współpracę!

Współpraca

Jesteśmy dynamiczną firmą, która posiada sieć partnerów z różnych części świata, będących specjalistami z wielu dziedzin, by móc zagwarantować naszym klientom usługi doradcze na najwyższym poziomie. Nasi partnerzy dzielą z nami  wspólne wartości, w postaci zapewniania wysoce efektywnych i skutecznych działań. Wierzymy, że dzięki współpracy ze sprawdzonymi ekspertami jesteśmy w stanie tworzyć rozwiązania, które znacząco wpływają na rozwój i konkurencyjność naszych klientów. 

Wśród firm współpracujących wymienić możemy podmioty specjalizujące się w doradztwie, budowaniu strategii, marketingu, wsparciu działań eksportowych, obsłudze wizualnej stoisk targowych,  szeroko rozumianej branży IT czy prawników.

W zakresie działań konsultingowych oraz wspieraniu podmiotów we wchodzeniu na rynki zagraniczne  wymienić możemy podmioty m.in. z Hiszpanii, Niemiec oraz USA.

 

Nasi Partnerzy


 

 

INNOWIA współpracuje z firmą Parter International, Inc. przede wszystkim w zakresie usług doradztwa w rozszerzaniu działalności na rynek Stanów Zjednoczonych. Ze względu na 28-letnie doświadczenie w tym zakresie, firma Parter International jest idealnym partnerem, który wspiera nas w zapewnianiu usług doradczych na najwyższym poziomie. Wspólnie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wysoką skuteczność we wchodzeniu i rozszerzaniu działalności na rynek USA.


 

Współpraca z firmą MyTeam obejmuje możliwość wsparcia podmiotów z rynku polskiego, które planują zaistnieć lub rozwinąć działalność na rynkach hiszpańskojęzycznych przede wszystkim w Hiszpanii, a także firmy z Hiszpanii, które chciałyby zaistnieć na rynku polskim.


Edeska jest kalifornijską firmą konsultingową, która współpracuje z nami w procesie wprowadzania start-up'ów oraz firm wysoce innowacyjnych na rynek Stanów Zjednoczonych. Poprzez połączenie doświadczenia i znajomości rynków, wspólnie jesteśmy w stanie zapewniać małym innowacyjnym firmom wsparcie w budowaniu oraz efektywnym wdrażaniu strategii rozwoju działalności w Kalifornii oraz innych zachodnich obszarach Ameryki Północnej.


 

 

Polska Izba Gospodarcza Importerów, Eksporterów i Kooperacji współpracuje z nami w procesie pozyskiwania zagranicznych kontrahentów oraz organizacji targów międzynarodowych, jak również misji gospodarczych dla naszych klientów.


W ramach współpracy z Kancelarią Adwokacką Perdoch-Koźmicki firma INNOWIA jest w stanie zapewniać swoim klientom wsparcie w zakresie doradztwa prawnego nie tylko z obszarów związanych z podstawowym funkcjonowaniem firmy na rynku polskim, ale również w zakresie obsługi nieruchomości czy praw własności intelektualnych.