';
Fundusz Europejski

Innowacyjna Droga do Rozwoju Biznesu – Dofinansowania dla Przedsiębiorstw w Małopolsce!

Innowacyjna Droga do Rozwoju Biznesu – Dofinansowania dla Przedsiębiorstw w Małopolsce!

W dzisiejszym dynamicznym świecie, wsparcie finansowe może być kluczowym elementem, pozwalającym firmom na innowacyjny rozwój. Dla przedsiębiorstw z Małopolski otwiera się teraz unikalna szansa – konkurs 01.11 Rozwój MŚP w obszarze cyfryzacji i Przemysłu 4.0. Firma Innowia serdecznie zachęca do skorzystania z tej możliwości!

Czym jest konkurs i dla kogo jest przeznaczony?

Konkurs ma na celu wsparcie działań służących transformacji cyfrowej i Przemysłu 4.0 w mikro-, małych i średnich przedsiębiorstwach działających na terenie województwa małopolskiego. Dofinansowanie może wynieść imponujące 50-80%, a wartość projektu mieści się w zakresie od 200 tys. zł do 3 mln zł.

Termin naboru i koszty kwalifikowalne

Jeśli zastanawiasz się, czy Twoja firma może skorzystać z tego dofinansowania, zorientuj się, czy planujesz inwestycje w obszary takie jak m.in.  Big Data, Roboty Przemysłowe, Sztuczna Inteligencja, Technologie 5G, Wirtualna rzeczywistość oraz Cyberbezpieczeństwo. Termin naboru wniosków trwa od 29 grudnia 2023 do 4 kwietnia 2024.

Koszty kwalifikowalne obejmują szeroki zakres działań, takich jak zakup usług doradczych, nowych środków trwałych, oprogramowania, robotów przemysłowych, a także szkoleń podnoszących kompetencje pracowników.

Obszary inwestycji objęte dofinansowaniem

Projekt wspiera inwestycje w obszarach technologii Przemysłu 4.0, takich jak Big Data, Roboty Przemysłowe, Przemysłowy Internet rzeczy, Sztuczna Inteligencja, Cyberbezpieczeństwo, Chmura obliczeniowa, czy Druk addytywny (druk 3D). Jednakże, należy pamiętać, że rozwiązania cyfrowe o mniej specjalistycznym charakterze nie są objęte programem.

Dlaczego warto wziąć udział?

Oprócz znacznego dofinansowania, udział w konkursie może przynieść Twojej firmie nie tylko środki finansowe, ale również szereg korzyści związanych z nowoczesnymi technologiami i zwiększeniem konkurencyjności na rynku.

Podsumowanie

Jeśli jesteś przedsiębiorcą z pasją do innowacji i chęcią rozwoju przedsiębiorstwa, nie przegap tej unikalnej szansy. Złóż wniosek o dofinansowanie i otwórz drzwi dla cyfrowej transformacji swojego biznesu. Termin mija  4 kwietnia 2024, więc teraz jest czas, aby działać! Pozyskiwanie dotacji – Innowia

Sprawdź również informacje na stronie województwa małopolskiego:

Przemysł 4.0? Zaczynamy transformację cyfrową małopolskich firm! » Małopolska (www.malopolska.pl)

Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
  • Pinterest
Share
Leave a reply

SPRAWDŹ JAKIE DOTACJE MOŻESZ POZYSKAĆ W TWOIM WOJEWÓDZTWIE

SPRAWDŹ